‘Plisat’: Ndërpremë ndeshjen se Armando Duka nuk na lejon në duelin me Izraelin

ID:20464
Published 25 Mars 2017


Zbardhen dhe arsyet e hakmarrjes së tifozëve shqiptarë ndaj Federatës Shqiptare të Futbollit që solli edhe ndërprerjen e ndeshjes mbrëmjen e djeshme.

“Plisat” duket se në shenjë të hakmarrjes për vendimin e kreut të Federatës së Shqipërisë të Futbollit (FSHF), Armand Duka për vendimin që atyre të mos u lejohet hyrja në duelin e shkuar ndaj Izraelit hodhën fishekzjarre në fushën e stadiumit në Palermo duke e ndërprerë përkohësisht ndeshjen e mbrëmshme me Italinë.


 
 

Share on Facebook Share on Twitter